VIII Festyn  Rodzinny  „4” z Eneą

Czerwiec 04, 2019

Dnia  31 maja 2019 r. w Publicznym Przedszkolu Nr 4 w Kozienicach odbył się  VIII Festyn Rodzinny „4” z Eneą. W tym roku Partnerem wydarzenia była Enea Wytwarzanie. Festyn rozpoczęła dyrektor Elżbieta Seremak wraz z przedstawicielem Zarządu Enea Wytwarzanie p. Edytą Tarczyńską, witając wszystkich zebranych.

Celem imprezy było rodzinne spędzenie wolnego czasu połączone z edukacją ekologiczną, a także dostarczenie uczestnikom wielu okazji do radości, śmiechu i dobrej zabawy. Wydarzenie było dobrą okazją do połączenia trzech ważnych aspektów wzajemnie na siebie oddziaływujących: środowiskowego wpływu Elektrowni na lokalne otoczenie i społeczeństwo oraz rodzin funkcjonujących w tym społeczeństwie. Festyn był również dedykowany świętowaniu Dnia Matki, Ojca i Dziecka. Dzięki współpracy z Partnerem Naszego Wydarzenia otrzymaliśmy wsparcie, poprzez które mogliśmy wzbogacić ofertę atrakcji, m.in. dmuchana zjeżdżalnia i 2 dmuchane place zabaw, pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, modelowanie balonów, chodzenie na szczudłach zabawy integracyjne i animacje przygotowane przez p. Katarzynę Kozak i Firmę „Kraina zabawy”.

Wolontariusze Enei Wytwarzanie przeprowadzili konkursy ekologiczne „Akcja – segregacja” z nagrodami.

Dorosłym ciekawe propozycje przygotowało stoisko Firmy Oriflame.

Można było spróbować zdrowej kozienickiej wody z saturatora, którą serwowali pracownicy KGK.

Ogólną radość budziły Myszki Miki przechadzające się wśród gości, z którymi można było zrobić zdjęcia i pospacerować.

Można było też zasiąść za kierownicą wozu policyjnego i przymierzyć się do zawodu policjanta.

Wszyscy goście wspólnie biesiadowali przy grillu, który obsługiwali tatusiowie oraz częstowali się ciastami przygotowanymi przez mamy i babcie, a także otrzymanymi od sponsora. Do dyspozycji były też napoje, wata cukrowa, popcorn i  owoce.

Zabawę zakończyła dyskoteka prowadzona przez pana Jacka – nauczyciela rytmiki.

Dyrektor przedszkola Elżbieta Seremak serdecznie podziękowała za pomoc w organizacji festynu Partnerowi Wydarzenia – Enea Wytwarzanie,  wszystkim rodzicom, instytucjom, darczyńcom oraz pracownikom przedszkola.

Udany festyn był wspólnym dziełem, a największą wartością  były uśmiechnięte, radosne buzie dzieci.

 

Zarządzenie Nr 99/2019 Burmistrza Gminy Kozienice w sprawie ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego na terenie Gminy Kozienice„XVI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków”