VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI „TWOJA ULUBIONA OPOWIEŚĆ BIBLIJNA”

Maj 13, 2020

Szanowni Państwo,

na wstępie pragniemy bardzo podziękować za dotychczasowe Państwa zaangażowanie w akcję „Dzieci uczą rodziców”. Dziś kontaktujemy się z Państwem  celem zaproponowania kolejnej inicjatywy dla dzieci, którą od wielu lat organizujemy.

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim „Niedziela” i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. organizuje VIII edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna” – wyjątkowego konkursu, w którym każdego roku uczestniczy kilka tysięcy dzieci.

„Twoja ulubiona opowieść biblijna” – to wyjątkowy ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 4-13 lat, Zadaniem czekającym na uczestników konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu. Konkurs łączy w sobie cechy konkursu plastycznego z propagowaniem wiedzy o Piśmie Świętym. Z każdym rokiem konkurs cieszy się większym zainteresowaniem, co przekłada się na tysiące prac, które każdego roku zgłaszane są do udziału w konkursie. W

2019 roku patronat honorowy nad konkursem objął Biskup Antoni Długosz. Zwieńczeniem konkursu będzie wydanie kalendarza „Twoja ulubiona opowieść biblijna” na 2021, w którym zamieszczonych zostanie

12 nagrodzonych prac (4 z każdej kategorii wiekowej). Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o konkursie na stronie internetowej, a także na profilach w mediach społecznościowych. Materiały przesyłamy w załącznikach.

Szczegółowych informacji udziela: Janetta Kołodziejczyk tel. 881 331 522, e-mail: kolodziejczyk@crl.org.pl

W załącznikach przesyłamy tekst wraz z grafiką do zamieszczenia.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Korzystając z okazji informuję, że w maju i czerwcu niezależnie od sytuacji epidemiologicznej otrzymacie Państwo kolejne lekcje w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców”. Te dwie lekcje będzie można zrealizować zdalnie. W razie jakichkolwiek pytań, jak zawsze jestem do Państwa dyspozycji pod numerem 881 331 776.

Z wyrazami szacunku

Dawid WIejata

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”

Zarządzenie Nr 12/2020 z dnia 8.05.2020 r. Dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 4 w Kozienicach w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie, przeciwdziałanie COVID-19 w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć.Konkurs plastyczny dla dzieci – „Chrońmy pszczoły”